Sacha Baron Cohen Alice Harikalar Diyarında Filmİ İçin İsteniyor


  • Sinema
  • 26 Mar 2014
  • ronurer
  • Okunma
  • Yorum Yok

Borat filmiyle büyük başarı yakalayan ünlü oyuncu Sacha Baron Cohen’in Disney’in  Alice Harikalar Diyarında Aynanın İçinden filminde oynaması gündemde.

Queen grubu gitaristi Brian May tarafından Freddie Mercury rolünü oynayabilmek için çok dikkat dağıtıcı bulunmasına karşın, yönetmen ve senarist James Bobin oyuncunun sıradışı kişiliğinden faydalanmaya sıcak bakıyor. Alice Harikalar Diyarında Aynanın İçinden filminin yönetmeni, 42 yaşındaki aktöre başrolü vermeye hazırlanıyor.

Da Ali G Show adlı programa katılanYönetmen Bobin, “Sacha eski arkadaşım ve onunla tekrar çalışmaktan zevk duyacağımı her zaman söylemişimdir.” şeklinde konuştu.

Curzon Mayfair sinemasında gerçekleştirilen Muppets Most Wanted filminin galasında konuşan Bobin ilk filmin yönetmeni olan Tim Burton’un bu sefer filmin prodüktörlüğünü üstleneceğini belirtti ve “Tim’in bu projeye olan katkılarından dolay çok memnunum.” dedi.

Benzer Yazılar

Leonardo DiCaprio Belgesel Çekecek

Ünlü aktör Leonardo DiCaprio, Kanada’da çevre konulu belgesel çekecek. Son filmi The Wolf of Wall Street ile Oscar’a aday gösterilen DiCaprio, Alberta eyaletindeki petrol kumu yataklarını incelemek üzere Fort McMurray kentine geldi. Daha önce Rahip Desmond Tutu, şarkıcı Neil Young ve ünlü yönetmen James Moore’un da incelediği petrol kumu yatakları, dünyadaki doğal hayat ve çevre...

52. New York Film Festivali

Film Society of Lincoln Center tarafından bu yıl 52.’si düzenlenecek olan New York Film Festivali’nin belgesel bölümü kapsamında gösterilecek belgesel filmler belli oldu. Oldukça zengin bir programa sahip olan belgesel filmler arasında Ethan Hawke, Albert Maysles, Joshua Oppenheimer ve Martin Scorsese gibi sinemacıların belgeselleri yer alıyor. Festivalin Seçim Komitesi Başkanı NYFF Direktörü Kent Jones; “Festivalin belgesel bölümü he sene...
Makale'ye Yorum Yapın

ANA KATEGORİLER

Sinefok Facebook

Giriş

Son Yorumlar