Paul Walker’ın Kardeşleri Ünlü Oyuncunun Yerini Dolduracak


  • Sinema
  • 16 Nis 2014
  • ronurer
  • Okunma
  • Yorum Yok

Hızlı ve Öfkeli 7 filminin Facebook sayfasında yazılana göre kasım ayında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden oyuncu Paul Walker’ın kardeşleri ünlü oyuncunun yerini dolduracak.

Facebook sayfasındaki açıklamada Caleb ve Cody Walker’ın filmin aksiyon sahnelerinin tamamlanmasına yardım edecekleri ve prodüksiyonda kalan küçük boşlukları dolduracakları belirtiliyor.

Paul Walker 30 Kasım 2013 tarihinde Los Angles’in kuzey batısında yer alan Santa Clarita’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.

Facebook sayfasında ayrıca “Onları sette görmek bize Paul’un da bizimle olduğunu hissettirdi.” denildi. Paul Walker vefat ettiği sırada Hızlı ve Öfkeli 7 filminin çekimleri sırasında verilen prodüksiyon arası nedeniyle kısa süreli bir tatildeydi.

Oyuncu, yasadışı sokak yarışları, soygun ve organize suçlarla ilgili serinin 6 filminden 5′inde canlandırdığı infaz memuru rolüyle sokak yarışlarının ve araba kültürünün  sembol ismi haline gelmişti.

Comcast’ın sahibi olduğu Universal Pictures müteakip olarak yüksek değere sahip satış tekeli hakkını Nisan 2015′e kadar dokuz ay geri çekti.

Paul Walker’ın oyunculuk kariyerinin en son rolü Amerika Birleşik Devletleri’nde 25 Nisan’da vizyona girecek olan Yasak Bölge filminde canlandırdığı rol oldu.

Benzer Yazılar

Leonardo DiCaprio Belgesel Çekecek

Ünlü aktör Leonardo DiCaprio, Kanada’da çevre konulu belgesel çekecek. Son filmi The Wolf of Wall Street ile Oscar’a aday gösterilen DiCaprio, Alberta eyaletindeki petrol kumu yataklarını incelemek üzere Fort McMurray kentine geldi. Daha önce Rahip Desmond Tutu, şarkıcı Neil Young ve ünlü yönetmen James Moore’un da incelediği petrol kumu yatakları, dünyadaki doğal hayat ve çevre...

52. New York Film Festivali

Film Society of Lincoln Center tarafından bu yıl 52.’si düzenlenecek olan New York Film Festivali’nin belgesel bölümü kapsamında gösterilecek belgesel filmler belli oldu. Oldukça zengin bir programa sahip olan belgesel filmler arasında Ethan Hawke, Albert Maysles, Joshua Oppenheimer ve Martin Scorsese gibi sinemacıların belgeselleri yer alıyor. Festivalin Seçim Komitesi Başkanı NYFF Direktörü Kent Jones; “Festivalin belgesel bölümü he sene...
Makale'ye Yorum Yapın

ANA KATEGORİLER

Sinefok Facebook

Giriş

Son Yorumlar