İnanılmaz Spider-Man 2 Filmi Nisan Ayında Dünya Çapında Vizyona Girecek


  • Sinema
  • 28 Mar 2014
  • ronurer
  • Okunma
  • Yorum Yok

Merakla beklenen İnanılmaz Spiderman 2 çok yakında vizyona girmeye hazrlanıyor ve Sony Worldwide filmin reklamını yapmaya başladı bile. Filmde Andrew Garfield’ı yeniden Peter Parker rolünde izleyeceğiz ve ona başrolde Gwen Stacy rolünde Emma Stone eşlik edecek.

Marvel Çizgiromanları süper kahramanlarından biri olarak Spider-Man Çin’de çok popüler. Filmin oyuncu kadrosu filmin tanıtımı için Pekin’e gitti ve orada Marc Webb 3 Boyut teknolojisinin filmine bambaşka bir boyut kattığını söyledi.

Webb “3 Boyut izleyicileri Spider-Man’ın ayakkabılarına ya da onun elbisesinin içine sokabilen ve havada  uçarmanın nasıl bir duygu olduğunu hissettiren yeni bir tür dil, fikirlerin gerçekleştirilmesini sağlayan olağanüstü bir araç.” şeklinde konuştu.

Benzer Yazılar

Leonardo DiCaprio Belgesel Çekecek

Ünlü aktör Leonardo DiCaprio, Kanada’da çevre konulu belgesel çekecek. Son filmi The Wolf of Wall Street ile Oscar’a aday gösterilen DiCaprio, Alberta eyaletindeki petrol kumu yataklarını incelemek üzere Fort McMurray kentine geldi. Daha önce Rahip Desmond Tutu, şarkıcı Neil Young ve ünlü yönetmen James Moore’un da incelediği petrol kumu yatakları, dünyadaki doğal hayat ve çevre...

52. New York Film Festivali

Film Society of Lincoln Center tarafından bu yıl 52.’si düzenlenecek olan New York Film Festivali’nin belgesel bölümü kapsamında gösterilecek belgesel filmler belli oldu. Oldukça zengin bir programa sahip olan belgesel filmler arasında Ethan Hawke, Albert Maysles, Joshua Oppenheimer ve Martin Scorsese gibi sinemacıların belgeselleri yer alıyor. Festivalin Seçim Komitesi Başkanı NYFF Direktörü Kent Jones; “Festivalin belgesel bölümü he sene...
Makale'ye Yorum Yapın

ANA KATEGORİLER

Sinefok Facebook

Giriş

Son Yorumlar