Başarılı oyuncu Gupse Özay senaryosunu kendi yazdığı ilk sinema filmiyle geliyor


  • Sinema
  • 30 Haz 2014
  • ronurer
  • Okunma
  • Yorum Yok

Başarılı oyunculuğu ile uzun süredir televizyon izleyicilerinin fenomenlerinden biri haline gelen Gupse Özay senaryosunu kendisinin yazdığı ilk sinema filmiyle geliyor.
BKM Film yapımcılığında çekilecek filmin yönetmeni ise Hakan Algül. Filmin oyuncu kadrosu yavaş yavaş tamamlanırken, bir yandan da prodüksiyon çalışmaları devam ediyor.

KOMEDİDEKİ BAŞARISINI KALEME DÖKTÜ! “DELİ ZELİHA”YI YARATTI!

Az biraz deli, biraz delikanlı ve tez canlı ama bir o kadar da saf ve iyi niyetli Zeliha’nın hayatı izleyiciye kahkaha garantisi veriyor. Türk sinemasında ilk kez bir kadın komedi oyuncusu, kendi yazdığı bir karakteri beyazperdeye taşıyacak. Çok eğlenceli ve macera dolu hikaye, tüm mizahına rağmen elbette bir kadının kaleminden “aşk”ı da unutmuyor! Hikaye “aşk”ın etrafında dönüyor.

DHA

Benzer Yazılar

Leonardo DiCaprio Belgesel Çekecek

Ünlü aktör Leonardo DiCaprio, Kanada’da çevre konulu belgesel çekecek. Son filmi The Wolf of Wall Street ile Oscar’a aday gösterilen DiCaprio, Alberta eyaletindeki petrol kumu yataklarını incelemek üzere Fort McMurray kentine geldi. Daha önce Rahip Desmond Tutu, şarkıcı Neil Young ve ünlü yönetmen James Moore’un da incelediği petrol kumu yatakları, dünyadaki doğal hayat ve çevre...

52. New York Film Festivali

Film Society of Lincoln Center tarafından bu yıl 52.’si düzenlenecek olan New York Film Festivali’nin belgesel bölümü kapsamında gösterilecek belgesel filmler belli oldu. Oldukça zengin bir programa sahip olan belgesel filmler arasında Ethan Hawke, Albert Maysles, Joshua Oppenheimer ve Martin Scorsese gibi sinemacıların belgeselleri yer alıyor. Festivalin Seçim Komitesi Başkanı NYFF Direktörü Kent Jones; “Festivalin belgesel bölümü he sene...
Makale'ye Yorum Yapın

ANA KATEGORİLER

Sinefok Facebook

Giriş

Son Yorumlar